Question about item
Universal spray bottle for refilling. With fill level indicator and mixing Ratio.
Product safety information
Manufacturer information:
- Shipping weight: 0,32 kg
- Item weight: 0,12 kg
- Content: 600,00 ml
Others also bought:
Koch Chemie POL Star - Textile, Leather & Alcantara Cleaner 1 litre
11,90 € *
11,90 € per 1 l
SONAX Car Shampoo Concentrate 2L
10,29 € *
5,14 € per 1 l
Koch Chemie - Eulex Klebstoff- & Fleckenentferner - 1L
16,95 € *
16,95 € per l
Koch Chemie Green Star - universal cleaner 1L
8,95 € *
8,95 € per 1 l
Koch Chemie Interior Brush Set
17,95 € *
5,98 € per pcs
Similar items
SONAX ProfiLine - EX 04/06
21,30 € - 52,00 € *
85,20 € per 1 l
SONAX Polish+Wax Color blue 500ml
24,99 € *
49,98 € per 1 l
SONAX Chrome+AluminiumPaste 75 ml
8,49 € *
113,20 € per 1 l
SONAX XTREME Ceramic Active Shampoo 25 ml
Price on request
Sonax - Caravan Regenstreifenentferner - 500ml
16,29 € *
32,58 € per 1 l
SONAX ProfiLine PerfectFinish Politur
from
28,80 € *
Sonax Capri Wascheimer Set + GritGuard + Deckel
29,99 € *
Old price:
35,00 €
SONAX Profiline Plastic Protectant Exterior
34,27 € *
34,27 € per 1 l
SONAX XTREME Car Interior Cleaner 500ml
15,49 € *
30,98 € per 1 l



